Logo
ustreklam

 

 

 

Bebek Masajı ve SPA

 

Bebeklerin cilt yapısına %100 uyumlu yağlar ile Bebek Spa merkezi kapsamında hizmet alabilirsiniz. Doğallıktan ödün verilmeyen hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bebek Spa merkezi, bebeklere özel masaj, havuz etkinliği düzenleniyor. Bebeklerin anneleri ile birlikte keyifli zaman geçirmesi sağlanıyor. Hem keyifli zaman geçirmek hem de  rahatlamak anne ve bebek için SPA ile çok kolay.

Bebek SPA Faydaları

Eklemlerdeki stresi azaltıyor olması, bebeğinizin huzurla uyuması için önemli. Doğal aroma yağları ile yapılan Bebek masajı iskelet sisteminin güç kazanmasını da sağlayacak. İlk dört ayda oluşabilecek korik sorunların ortadan kalkması için öncü olacaktır. Aylık gelişim dönemine göre yapılan masajın, SPA’nın farklı etkileri olacaktır.

Bebek SPA klasik masaj ve ayak refleksolojisi üzerinde kurulu olduğundan, sindirim ve dolaşım sisteminin de olumlu etkileneceğini bilmelisiniz. Uykunun düzene girmesi, hareket kabiliyetinin artması, güven duygusunun gelişmesi açısından Bebek spa havuzu son derece etkili olacaktır. Bebek hareketlerini kontrol ederek, akciğer ve göğüs kapasitesinin artmasını sağlayacaktır. Reflekslerinin harekete geçmesi de sağlanır.

********************************
 

Bebek Sağlığı İçin SPA ve Masaj

Bebeğinizin sağlığı, kas gelişimi, reflekslerinin iyi olması gibi nitelikler üzerinden belirlenir. Bebek Spa ile sağlıklı olmasını destekleyebilirsiniz.

Sağlıklı olan bebeğinizin gelişiminin desteklenmesi açısından Bebek spa son derece önemli. Bunun için düzenli olan hizmet verilen merkezi ziyaret edebilirsiniz. Anne ile birlikte yapılacak olan bu etkinlik, güvenli ve sağlıklıdır. Doğal ürünlerin kullanılması ile bebeğinizin gelişiminin desteklenmesi mümkün oluyor.

Bebek SPA ile Elde Edilen Faydalar

Gelişimin desteklenmesinin yanı sıra, uyku düzeninin sağlanması – dolaşın ve sindirim sisteminin en iyi şekilde çalışması  - eklemlere bağlı kas ağrılarının azalması gibi pek çok faydası olacak. Bebek SPA merkezi ile bu faydaların bebekte etkili olması garanti ediliyor. Tamamen doğal ürünler kullanıldığından, bebeğinizin SPA faydalarını alması mümkün oluyor.

Bebek SPA havuzu ise bebeğin suya karşı direncinin olması ile iskelet sisteminin en iyi şekilde gelişmesini sağlıyor. Doğal bir gelişim olacaktır. Bebek masajı ile ise kasların gevşemesi, bebeğin kendini iyi hissetmesi sağlanıyor. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

***********************************
 

Bebek SPA Merkezi

Bebeklerinizle sağlıklı zaman geçirmek ister misiniz? Bebek SPA merkezi ile onların sağlığı için önemli bir adım atabilirsiniz.

Bebeğinizin kaç aylık olduğuna göre bebek SPA merkezi aracılığı ile sunulan hizmetten nasıl fayda alınacağı değişiyor. Onun gelişme dönemine uygun şekilde yapılan masaj, havuz etkinlikleri gelişmenin avantajlı şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

Bebek SPA’dan Nasıl Etkilenir?

Anne ile birlikte yapılacak olan havuz etkinliği ve buna benzer etkinlikler, karşılıklı güvenin oluşmasını sağlayacaktır. Bebek SPA havuzu ile bebeğinizin kas gelişiminin hızlanması, bebekte güven probleminin aşılması, bebeğin reflekslerinin gelişmesi sağlanacaktır. Bu sayede bebeğin gelişiminin sağlıklı bir şekilde seyretmesi sağlanır.

  • Kemik ağrılarının önüne geçilir.
  • Bebeğin uykusunun düzenli hale gelmesi sağlanır.
  • Hareket kabiliyeti artar.
  • İskelet sistemi su direnci ile gelişir.

 

Sizde Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
İsminizE-Mailiniz

Yorumunuzu YazınızGüvenlik Kodu Giriniz :